اعضای شورای شهر سمنان :
تکمیل ورزشگاه ۱۵هزار نفری خواسته ای همگانی است
تکمیل ورزشگاه ۱۵هزار نفری خواسته ای همگانی است
اعضای شورای شهر سمنان تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری سمنان را خواسته ای همگانی خواندند.

به گزارش پایگاه خبری سمنان ،اعضای شورای شهر سمنان روز یکشنبه در نشستی با مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از این ورزشگاه با تاکید بر تاثیر ورزش در کاهش جرائم، ایجاد نشاط اجتماعی افزودند: توجه به ورزش همگانی، افزایش فضاس ورزشی شهر سمنان، توجه به ورزش محلات، واگذاری امکانات ورزشی به پایگاههای بسیج و مساجد، توجه به ورزش بانوان و افزایش فضای ورزشی بانوان از درخواست های شورای شهر است.

شورای شهر سمنان تاکید کرد: مسوولان باید در توسعه ورزش استان و شهر سمنان تلاش نمایند و ورزشگاه ۱۵ هزار نفری را هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسانند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه مرحل اول این ورزشگاه در حال اتمام است گفت: با ابلاغ دولت همه ورزشگاههای مصوب سفرهای استانی باید به طور کامل به بهره برداری برسند.

همت هادیان افزود: با این شرایط رزشگاه ۱۵ هزار نفری سمنان اوایل سال آینده به طور کامل به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه سمنان از نظر تعداد مدال های کسب شده در رقابتهای کشوری و بین المللی در رتبه اول استان قرار دارد گفت: حدود ۳۰ درصد مدال ورزش استان سمنان توسط ورزشکاران سمنانی کسب شده است.

 
 
 
 
اندازه متن: [+  -]
تعداد بازديد: 1
کلیدواژه ها: ورزشگاه 15 هزار نفری, سمنان
اطلاعات شما ذخيره شود ؟
دوهفته نامه نشاط ملی سازمان بسیج مهندسین استان سمنان شهرداری سمنان شهر الکترونیک فناوری اطلاعات نگاه نرم مجتمع تجاری مهرگان برنا الکترونیک پورتال بیمه دانا موسسه فرهنگی وهنری مژده کوثر اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن سمنان  فروشگاه تصفیه آب سمنان سایت خبری سفیر
بازدید امروز: 1342
بازدید دیروز: 1631
بازدید از ابتدا:1576457